Tisztelt végzős Diákok! (11.CD, 11.E, 12.A, 12/2, 1/12, 5/13 osztályok)

A 2020. március 11-én kihirdetett vészhelyzet 2020. június 18-án megszűnt. A végzős tanulók jogviszonya az NKt 53. § (2) bekezdés e) pontjának 2019. december 31-én hatályos állapota értelmében az utolsó évfolyam elvégzését követő első szakmai vizsgaidőszak utolsó napján megszűnik.  Ennek értelmében a végzős diákok jogviszonya 2020. június 26-án megszűnt (a sikertelen vizsgázóké is). Aki még nem áll munkaviszonyban annak az egészségügyi szolgáltatásra való jogosultsága 45 napig marad fenn, ezután fizetnie kell bizonyos havi díjat (jelenleg 7710 Ft, a NAV-nál kell intézni).

Tata, 2020. július 3.
Tasnádiné Sipos Mariann

Tisztelt végzős Diákok! (11.CD, 11.E, 12.A, 12/2, 1/12, 5/13 osztályok)

Mindenki nézze meg naponta a Kréta üzeneteket, mert a vizsgákkal kapcsolatos információknak az a hivatalos útja!
Ott kapja meg mindenki a legfrissebb információkat.

Tata, 2020. május 7.

mb igazgató

Kedves Diákok! Tisztelt Szülők!

1.  A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap: április 8. szerda.

2. A tavaszi szünet után, április 15-16-17-én digitális tanítás nélküli munkanapok lesznek:

3. A tavaszi szünet után az első digitális tanítás napja: április 20. hétfő.

Tata, 2020. április 06.

mb igazgató

Kedves Diákok! Tisztelt Szülők!

Nyomatékosan szeretnék figyelmeztetni mindenkit, hogy a 2020. március 16-án életbe lépett digitális oktatásban való részvétel nem lehetőség, hanem kötelezettség.

Azok a tanulók, akik a figyelmeztetés ellenére sem kapcsolódnak be a munkába, nem fogják sikeresen teljesíteni az évet, mert munkájuk csak elégtelenre értékelhető. (azaz meg fognak bukni!!!)

Kérek mindenkit, hogy vegye fel a tempót mielőtt végleg lemarad.

Tata, 2020. március 26.

Kedves Diákok!

A következő időszak nem tanítási szünet. Otthonról kell megoldani a tanulást és a tanítást is. Ez mindannyiunk számára újdonság és csak akkor lehet sikeres, ha együttműködünk.

A holnapi nap folyamán kiadjuk a következő 2 hét tanítási témaköreit, a tanárokkal való kapcsolattartás módját az iskolai honlapon és az e-naplón keresztül.

Mindenki figyelje az iskolai felületeket és maradjon otthon!!

2020. március 16.

mb igazgató

Kedves Kollégák és Diákok!

A 2020. március 16-tól érvényes munkarend szerint diákok az intézményt nem látogathatják oktatási célból. A digitális oktatásra való áttérés minket is nagy kihívások elé állít, de ezt is meg fogjuk oldani.

A kihelyezett szakmai gyakorlatok, az iskolai pék gyakorlatok és a máriapusztai beosztás erre a hétre felfüggesztésre kerülnek.
Későbbi (pillanatnyilag nem látható) időpontra halasztották a szintvizsgákat (pék-cukrász, dísznövénykertész) és az országos szakmai tanulmányi versenyt (élelmiszeripari technikus, mezőgazdasági technikus).

A kollégisták 16-án és 17-én a délelőtti órákban vihetik haza az otthoni tanuláshoz szükséges eszközeiket.
Egyéb ügyintézéssel (pl.: iskolalátogatási igazolás) kapcsolatban előzetes egyeztetés után lehet felkeresni az iskolát.

A tanítás új rendjéről, az iskola ügyeleti rendjéről és minden egyéb, az iskola életét befolyásoló eseményről a honlapon, ill. az iskola hivatalos facebook oldalán találhattok infókat.

2020. március 15.